Biżuteria na walentynki - na co się zdecydować?

Biżuteria na walentynki - na co się zdecydować?

Czy biżuteria to dobry pomysł na walentynkowy prezent?

Walentynki to najbardziej romantyczny dzień w roku. Więc kiedy wybierasz walentynkowy prezent dla swojej ukochanej, z pewnością pragniesz znaleźć coś, co uchwyci magię tego święta, coś, co pokaże Twojemu partnerowi, jak wiele dla Ciebie znaczy. Piękna biżuteria jest od zawsze najpopularniejszym prezentem walentynkowym, jako że pozwala na długo uwiecznić w waszej pamięci ten wyjątkowo spędzony dzień. Dobrej jakości biżuteria jako prezent, jest przemyślana i romantyczna, ponieważ dajesz coś co nie tylko jest piękne, ale także może symbolizować osobiste cechy partnera. Ponadto, chcemy podkreślić, że dodatkowym atutem biżuterii jest to, jak bardzo jest praktyczna. Obdarowana osoba może ją nosić każdego dnia, cieszyć się jej pięknem i za każdym razem jak na nią spojrzy przypominać sobie ten wyjątkowy dzień. Biżuteria jest prezentem, który każdy doceni, zwłaszcza w walentynki.

Jaki model wybrać?

Jeżeli podjąłeś już decyzję, że w tym roku stawiasz na biżuterię, to z pewnością zdajesz sobie pytanie, co wybrać. Kolczyki, pierścionek, a może przepiękny naszyjnik? Aby pomóc Ci znaleźć idealny wzór dla swojej ukochanej, poniżej zebraliśmy listę najlepszej biżuterii na prezent Walentynkowy. W ten wyjątkowy dzień warto postawić na modele klasyczne, piękne i wygodne w noszeniu. Strzałem w dziesiątkę, będą również klasyki, które mimo upływu lat w biżuteryjnej modzie, pozostają nieśmiertelne.

1.   Biżuteria Birthstone 

Na pierwszym miejscu w naszym walentynkowym przewodniku prezentów jest biżuteria Birthstone. Jeżeli pierwszy raz o niej słyszysz, już śpieszymy z pomocą. Biżuteria Birthstone, inaczej biżuteria Narodzin. Wybór tej biżuterii opiera się na wyborze modeli z dodatkiem kryształu w kolorze miesiąca, w którym urodziła się Twoja ukochana. Tak więc kolorem stycznie jest czerwony, lutego - fiolet, marca -turkus, kwietnia - beil, maja - zieleń, czerwca - lilia, lipca - fuksja, sierpnia - oliwka, września - granat, października - róż, listopada - żółty i grudnia - szary. Biżuteria Birthstone jest szczególnie dobry pomysł na prezent na Walentynki, ponieważ niesie ona za sobą nie tylko piękny wygląd, ale również znaczenie. Wybierając biżuterię, z kamieniem w kolorze narodzin ukochanej osoby dodajesz jeszcze większego spersonalizowania do walentynkowego prezentu. Możesz postawić na dowolny model, nieważne czy zdecydujesz się na kolczyki czy bransoletkę. To samo tyczy się samego kamienia. Jeśli chcesz zainwestować w prezent walentynkowy świetnym pomysłem będzie wybór prawdziwych kamieni szlachetnych, jeżeli jednak masz dość ograniczony budżet możesz zdecydować się na równie piękne barwione kamienie.

2.   Motyw nieskończoności

Ten motyw jest prosty, uroczy i romantyczny. Wiele modeli biżuterii posiada wstawki z tą znanym wszystkim przekręconą ósemką. Oczaruj swoją ukochaną wybierając piękny wisiorek z zawieszką, kolczyki lub pierścionek. Możesz wybrać złoto lub srebro. Wszystko to możesz pięknie opleść historią o waszej nieskończonej miłości i szczęściu. Idealny strzał w walentynkowy prezent.

3.   Biżuteria w kształcie serca

Podczas gdy Twoja partnerka z pewnością doceni biżuterię we wszystkich kształtach i rozmiarach, biżuteria z motywem serca lub w jego kształcie będzie idealnym prezentem z okazji walentynek. Dodaj jej stylizacji romantycznego wyglądu. Nic tak pięknie nie będzie świadczyć o Twojej wielkiej miłości jak serce na biżuterię. Kolczyki, zawieszki i pierścionki, dostępność modeli jest niesamowita. Walentynki to piękna chwila, którą z pewnością na długo upamiętni serce. 

Jak dobrać rozmiar biżuterii?

Pierścionki są zdecydowanie najbardziej kłopotliwymi elementami biżuterii, jeżeli chodzi o dobranie odpowiedniego rozmiaru. Pierścionek powinien swobodnie mieścić się na palcu właścicielki, jak również być wystarczająco ciasny, aby zapobiec jego przypadkowemu zsunięciu się z palca, podczas codziennego użytkowania. Najlepszym i najdokładniejszym sposobem na zmierzenie rozmiaru pierścionka jest wizyta u lokalnego jubilera. Jubilerzy używają zestawu stopniowanych pierścieni i innych specjalistycznych narzędzi do określenia rozmiaru pierścionka. Jednak nie oszukujmy się, nie każdy ma na to czas i nie każdy chce zdradzać swoje zamiary, co do kupna prezentu. Która kobieta by się domyśliła, jeżeli jej mężczyzna zabrałby ją do jubilera i kazał przymierać pierścionki?  Odpowiedź brzmi: każda. Więc mamy na to inne sposoby. Rozmiar pierścionka można również łatwo zmierzyć w domu. Rozmiar pierścionka może być określony przez pomiar średnicy po wewnętrznej stronie. Podkradnij swojej ukochanej jeden z pierścionków, który najczęściej nosi i dokładnie zmierz jego wymiary. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że biżuteria, którą zamówisz będzie idealnie pasować.

Biżuteria na walentynkowy prezent

Obdaruj swoją kobietę prezentem, który zostanie z nią na długie lata i pozwoli wam wspominać piękne chwile spędzone w walentynkowy wieczór. Biżuteria sprawdzi się idealnie.

Powrót do blogu