Pierścionki z różowego złota- komu pasują i z czym je nosić?

Pierścionki z różowego złota- komu pasują i z czym je nosić?

Różowe złoto przez wiele długich lat było traktowane po macoszemu. W końcu prawdziwe złoto jest tylko jedno. Każda kobieta pragnie mieć biżuterię z żółtego złota. Na szczęście podejście do jego różowego brata powoli się zmienia. To dobrze, bo ma ono w sobie powiew nowości i świeżości. To coś niebanalnego, oryginalnego, nowoczesnego. Po prostu innego. Na pewno będzie ono doskonale pasowało do wszystkich kobiet, które mają własny styl i uwielbiają go podkreślać. Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla kobiet o bladej karnacji. Biżuteria z różowego złota nie przyćmi Cię, a jedynie podkreśli Twoje naturalne piękno. Jak możesz dopasować do niej stylizację? Jak je nosić? Czym jest różowe złoto i jak powstaje? Już odpowiadamy!

Jak powstaje różowe złoto?

Zaczniemy od tego, z czego nie każda kobieta zdaje sobie do końca sprawę. Złota biżuteria wcale nie jest ze złota. Jak to? Złoto samo w sobie jest zbyt miękkie i nie da się z niego niczego wytworzyć. Dlatego koniecznie jest pomieszanie go z innymi metalami, takimi, jak na przykład: metale, np. srebro, miedź, nikiel czy pallad. Różowe złoto powstaje z połączenia złota z miedzią. To ona nadaje mu charakterystyczny kolor. Odcienie różowej biżuterii mogą być bardzo różne. Zobacz na przykład pierścionek z cyrkoniami i pierścionek z motywem krzyżyka. Musisz przyznać, że w bardzo dużym stopniu one się od siebie różnią.

Różowe złoto zupełnie niesłusznie jest uznawane za coś nowego na biżuteryjnym rynku. Prawda jest taka, że  jest ono znane już od XIX wieku. Na samym początku różowe złoto wzbudziło zachwyt w mieszkankach i mieszkańcach Rosji. Z czasem straciły swoją popularność, bo zaczął krążyć mit, że różowa biżuteria nie jest tak wartościowa, jak ta z żółtego złota. Na szczęście w XXI wieku już nikt w to nie wierzy i biżuteria z różowego złota znowu jest bardzo chętnie kupowana przez kobiety.

Do jakich kobiet pasują pierścionki z różowego złota?

Jeżeli masz jasną karnację i jasny kolor oczu, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. Już teraz zacznij wybierać idealny pierścionek z różowego złota. Może podoba Ci się prosty pierścionek z oczkiem? A może bardziej wpadł Ci w oko minimalistyczny pierścionek, który robi bardzo duże wrażenie? Jego forma jest naprawdę niespotykana.

Różowe złoto jest wprost stworzone dla kobiet o słowiańskim typie urody. Pasuje do delikatnych, naturalnych pań. Biżuteria z różowego złota doskonale współgra z urodą. Nie zabiera jej i nie wybija się na pierwszy plan. Dla wielu kobiet, może w tym również dla Ciebie, żółte złoto jest zbyt ostentacyjne i widoczne. Natomiast różowe złoto jest naprawdę subtelne. Gdy masz ciemniejszą karnację, to ono również będzie znakomicie do Ciebie pasowało. Opalona cera i biżuteria z różowego złota to połączenie idealne. Dlaczego różowe złoto tak pięknie harmonizuje z wieloma odcieniami cery? Sekret tkwi w tym, że nie krzykliwe, ani kontrastujące. Dzięki temu, wspaniale rozświetla twarz. Będziesz w nim wyglądała młodziej, promienniej i po prostu piękniej.

Jakie kamienie możesz znaleźć w pierścionkach z różowego złota?

Dostępne w asortymencie sklepu Molie pierścionki z różowego złota mogą mieć tak zwane oczko lub nie. Różowe złoto bardzo dobrze komponuje się z cyrkoniami. Przykładem na potwierdzenie tej tezy jest pierścionek w stylu obrączki z tymi właśnie kamieniami. Szlachetne kamienie to również bardzo dobre towarzystwo dla różowego złota. Świetnie się ono łączy na przykład z ametystem, kwarcem dymnym, czy opalem i perłami. Ciekawym sposobem na urozmaicenie każdej stylizacji jest połączenie ze sobą na jednej dłoni lub palcu pierścionków w dwóch odcieniach różowego złota. Na pewno taka ozdoba jest czymś bardzo oryginalnym i prostym do wypróbowania przy najbliższej okazji.

Jak możesz zauważyć biżuteria z różowego złota, to doskonały wybór dla wielu kobiet. Jeżeli wzbudziła ona również Twoje zainteresowanie, to zapraszamy do przejrzenia oferty sklepu internetowego Molie. Znajdziesz w nim nie tylko pierścionki, ale też kolczyki i naszyjniki z różowego złota w atrakcyjnych cenach.

Powrót do blogu